קורס "קשרי משפחה" לבני משפחה

תכנית "קשרי משפחה" הינה תכנית בעלת תשתית מחקרית בת 12 שבועות, שפותחה עבור קרובי משפחה של אנשים הסובלים מהפרעת אישיות גבולית, או בעלי סימפטומים חלקיים של הפרעת אישיות גבולית. התכנית פותחה על ידי ד"ר אלן פרוזטי וד"ר פרי הופמן ונלמדת מתוך חוברת הדרכה מפורטת שחוברה על ידם.

​התכנית מוגשת ללא עלות על ידי מדריכים מוסמכים, שרובם קרובי משפחה של אנשים הסובלים מההפרעה. התכנית מנגישה ידע על ההפרעה ועל דרכי הטיפול בה. התכנית גם כן מציעה כישורי טיפול דיאלקטי-התנהגותי, כדי לספק לקרובי משפחה כלים להתמודדות עם קרוביהם הסובלים מההפרעה. הם גם יוכלו להיעזר בכלים אילו על מנת לעזור לעצמם בשעת הצורך.

​הפרעת האישיות הגבולית, גורמת פעמים רבות תחושת בדידות ובלבול לקרוביהם של הלוקים בה. תכנית זו מציעה למעוניינים קבוצת תמיכה המורכבת מאנשים כמותם, המבינים באמת את הניסיונות והקשיים עמם מתמודדים קרובי משפחה של אנשים בעלי הפרעת אישיות גבולית.

כפי שאמרה אחת מהמנחות שלנו:

חשוב לזכור שהחיים עם המתמודדים שלנו זה מרתון ולא ספרינט. אין פתרונות קסם, אבל יש פתרונות. עם המון עבודה ניתן לעבוד על החוסן האישי שלנו, ללמוד כלים חדשים שעוזרים לנו להתמודד במצבי הלחץ, ללמוד להציב גבולות למתמודדים (בעצם המגבלות שלנו) ולדעת לעמוד עליהם

בנתיים תנשום, תזכור שכולם עושים את הכי טוב שלהם (גם את וגם המתמודדת). וממליצה גם להירשם לקורס של קשרי משפחה. שם מקבלים המון כלים.

​למידע נוסף על התכנית הזאות, פנו לאתר האמריקאי של ה- NEABPD:
www.borderlinepersonalitydisorder.com

מספר המקומות מוגבל וההרשמה היא על בסיס "כל הקודם זוכה". לפיכך, אנא להירשם באופן מיידי, תוך ציון לאיזו קבוצה אתם בוחרים להצטרף.משך כל פגישה הוא שעתיים, ומדובר על 12 פגישות עוקבות. אם אינכם יכולים להשתתף עקב בעיה של זמנים או תאריכים, פנו אלינו כדי שנוכל לעדכן אתכם במועדים של קורסים עתידיים.

על מנת להירשם לקורס בישראל, אנא מלא את הטופס למטה. במידה שלא תקבל מענה תוך שבוע, נא ליצור קשר בווצאפ עם משולם: 0523791720.

  שם פרטי (חייב)
  שם משפחה (חייב)
  כתובת דוא"ל (חייב)

  מספר נייד (חייב)

  כתובת מגורים

  עיר

  מדינה

  שפת אם

  שפה שניה

  איך שמעתם עלינו?

  יחס משפחתי עם המתמודד עם הא"ג?

  גיל המתמודד?

  אם אתה בעל מקצוע בתחום בריאות הנפש, נא לציין תואר אקדמי ורקע מקצועי רלוונטי.

  כבעל מקצוע בתחום בריאות הנפש, האם אתה נרשם אך ורק כדי להנחות קבוצה?

  נא לציין סוג הקורס שאת/ה מעדיף:

  שאלות או הערות נוספות:

  על ידי סימון תיבה זו, אני מאשר כי אני מגיש בקשה לקורס זה כדי להשיג מיומנויות ותמיכה בקשר שלי עם אהובתי עם BPD ו / או אי ויסות רגשי משמעותי ובעיות קשורות.